Chętni na warsztaty kreatywne ?!

WrocloveSport razem z Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wroclawiu organizuje Mikołajkową Przechadzkę :)Odkryj stolicę Dolnego Śląska i odbierz medal od Świętego Mikołaja!   

Czeka na Ciebie  paszport, w którym będziesz kolekcjonować pieczątki z najciekawszych atrakcji Wrocławia.  Od godziny 10 do 14 weźmiesz udział w świątecznych warsztatach. Zwieńczeniem zabawy będzie seans w Dolnośląskim Centrum Filmowym, gdzie zobaczysz najnowszą produkcję "Kajtek Czarodziej" i zrobisz sobie zdjęcie w fotobudce z Mikołajem rozdającym medale! 

 W 𝗦𝗮𝗹𝗶 Sesyjnej 𝗻𝗮 𝗗𝘄𝗼𝗿𝗰𝘂 𝗞𝗼𝗹𝗲𝗷𝗼𝘄𝘆𝗺  zapraszamy na warsztaty kreatywnoscii

 Odkryjesz też tajemnice 𝗧𝗲𝗮𝘁𝗿𝘂 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 i wraz z artystami przygotujesz własną pacynkę oraz biżuterię dziecięcą, dzięki której będziesz mógł wcielić się w wymarzone role. 

 W 𝗠𝘂𝘇𝗲𝘂𝗺 𝗣𝗼𝗰𝘇𝘁𝘆 𝗶 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗸𝗼𝗺𝘂𝗻𝗶𝗸𝗮𝗰𝗷𝗶 stworzysz pocztówkę  z życzeniami do Świętego Mikołaja i przygotujesz autorskie  ozdoby świąteczne.

 Z 𝗛𝗮𝗹𝗶 𝗦𝘁𝘂𝗹𝗲𝗰𝗶𝗮 wyjdziecie z imponującą makietą tej budowli wpisanej na listę UNESCO  i nową wiedzą na temat zabytków stolicy Dolnego Śląska.

 A w 𝗗𝗼𝗹𝗻𝗼ś𝗹ą𝘀𝗸𝗶𝗺 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗿𝘂𝗺 𝗙𝗶𝗹𝗺𝗼𝘄𝘆𝗺 czekać będą zagadki, koło fortuny i łamigłówki ekipy promocji Dolnego Śląska.  Nie zabraknie nagród i rozrywki w postaci wspólnych zdjęć oraz układania misternych konstrukcji z klocków. 

W trakcie spaceru każdy uczestnik warsztatów otrzyma:

paszport odkrywcy

wodę Staropolanka 1 butelka 0,5 l

przekąski warzywne

bilet na film „Kajtuś Czarodziej”

medal

 Nie może Was zabraknąć! 


Link do zapisów:


https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8793


. W razie pytań prosimy o kontakt 

mail: kontakt@wroclovesport.pl

tel.: 533 066 257